پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

امضای تفاهم نامه همکاری آموزشی سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی و سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی

 در نشستی که بمنظور امضای تفاهمنامه همکاری فی مابین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی و سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی برگزار شد ، نیازهای آموزشی طرفین بررسی شده و مقرر شد در راستای ارتقاء توانمندی جامعه بزرگ مهندسان استان، همکاریهای آموزشی در زمینه انتشارات ، برگزاری نشست های تخصصی ، ارائه خدمات مشاوره ای در حوزه های مختلف استراتژی و تحول ، سازماندهی و ساختار ، بازاریابی، توسعه منابع انسانی ، تعالی سازمانی، عارضه یابی ، مدیریت طرح ها و پروژه ، برگزاری تورهای صنعتی و علمی و ... ارایه گردد.

در این نشست رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با بیان نقطه نظرات خود گفت : این سازمان بر اساس قانون مصوب سال74مجلس شورای اسلامی تشکیل شده و با تعداد 28هزار نفر عضو در رشته های عمران ، برق ، مکانیک ، معماری ، نقشه برداری ، ترافیک و شهرسازی فعالیت می نماید و فضای امروز جامعه ایجاب می کند هردو مجموعه ، همکاری آموزشی بیشتری داشته باشند و این همکاری می تواند بستر خدمت رسانی به جامعه و مردم را بیش از گذشته فراهم نماید.

در پایان این نشست تفاهمنامه همکاری به امضای طرفین رسید.و مقرر شد کارگروه های مشترک تشکیل و نیاز های آموزشی احصا ء و اجرا گردد.

 

 سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی 

چایکنار، بلوار استاد شهریار، بعد از پل گلکار، پایین تر از بنیاد شهید و امور ایثارگران

تلفن: 36598300 041 * فاکس: 36598346 041 * پست الکترونيک: info @Azarnezam.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی می باشد.

nagofte nagofte

Designed by Rman Co