دوشنبه 21 اسفند 1396

گزارش برگزاری مجمع عمومی عادی نوبت دوم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

در مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به تصویب رسید:

بودجه متمم پیشنهادی سال 96 و بودجه پیشنهادی سال 97 نظام مهندسی ساختمان استان 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان، در اجرای مواد 53 ، 52 و 54 آیین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی وکنترل ساختمان، مجمع عمومی فوق العاده سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی با دستور کار بررسی متمم پیشنهادی بودجه ی سال 96 و بودجه پیشنهادی  سال 97 برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور اعضای هیات مدیره و جمع کثیری از اعضای سازمان در محل سالن کنفرانس پتروشیمی تبریز برگزار شد، مهندس علی طوماری ریاست سازمان در ابتدای جلسه ضمن خوش آمد گویی به اعضا سازمان، به ارائه گزارشی کوتاه از نحوه عملکرد سازمان پرداخت. درادامه مهندس غلامحسین بابایی خزانه دار سازمان ضمن ارائه گزارش جامعی از مشخصات و ویژگیهای بودجه و آنچه که می توان آن را شاخصهای اصلی و مهم متمم پیشنهادی بودجه 96 و بودجه پیشنهادی 97 نامید، به ارائه گزارش مبسوطی پرداخت. از نکات برجسته و مهم متمم پیشنهادی بودجه 96می توان به اخذ استعلام های لازم برای کنترل هزینه های جاری سازمان و مدیریت هزینه های سازمان، اهتمام به کاهش هزینه های جاری و افزایش بودجه سرمایه ایی از جمله  پروژه شهریار، مدیریت بر تعداد جلسات و ماموریتهای هیات مدیره و گروهها و کمیته های تخصصی همچنین از ویژگی های بودجه پیشنهادی 97 در بخش درآمدها، عدم افزایش حق عضویت اعضا و دفاترحقیقی و حقوقی و مشاورین و تعرفه های کلاسهای ارتقای پایه برای اعضا و نیز در بخش هزینه ها، عدم افزایش حق الجلسات و ماموریتهای هیات مدیره ، افزایش اعتبار صندوق یاران و تکریم پیشکسوتان و نیز افزایش بودجه پروژه شهریار برای ادامه و تکمیل واحدهای اداری و رفاهی پروژه اشاره کرد که بر اساس توضیحات و طرح نظرات مخالف و موافق و توضیحات خزانه دار سازمان، بودجه متمم پیشنهادی سال 96 و بودجه پیشنهادی سال97نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی با اخذ رای از اعضای حاضر در مجمع با رای اکثریت قاطع حاضرین مورد تصویب قرار گرفت. همچنین مطابق سنوات قبل اخذ 5 درصد تعرفه خدمات طراحی و نظارت به استناد مواد 9 و 37 قانون نظام مهندسی توسط سازمان نیز برای ارائه خدمات به اعضا ، با رای اکثریت قاطع اعضای حاضر در مجمع عمومی به تصویب رسید. براساس این گزارش اعضای سازمان خواهان اخذ حق الزحمه خدمات طراحی و اجرا توسط سازمان بودند که مقرر گردید درخواست در مجمع فوق العاده آتی مورد بررسی قرا ر گیرد.

در پایان این جلسه و در حاشیه برگزاری مجمع مهندس طوماری رئیس سازمان از همکاری اعضا در تصویب بودجه تشکر و قدردانی نموده و اظهارداشتند: امیدواریم در آینده بتوانیم با همکاری اعضاء محترم شاهد رشد و پیشرفت هر چه بیشتر سازمان بوده و گامهای موثرتری در جهت ارائه خدمات به جامعه ی مهندسی استان برداریم. 

چایکنار، بلوار استاد شهریار، بعد از پل گلکار، پایین تر از بنیاد شهید و امور ایثارگران

تلفن: 36598300 041 * فاکس: 36598346 041 * پست الکترونيک: info @Azarnezam.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی می باشد.

nagofte nagofte

Designed by Rman Co