يکشنبه 27 اسفند 1396

دیدار نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی با مهندس طوماری رئیس نظام مهندسی استان

دکتر وحدتی نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی با مهندس طوماری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان  دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان در این دیدار که با هدف حل مسائل و مشکلات  جاری اعضا و مراجعین انجام گرفت، دکتر وحدتی نماینده مجلس ضمن  اشاره به مشکلات شهروندان بستان آباد در انجام امور عمرانی اظهارداشت: انتظار مردم و همشهریان بنده ایجاد بسترهای لازم در جهت انجام سریعتر و سهل تر خدمات مهندسی در این شهرستان می باشد.

دراین جلسه که در محل دفتر رئیس سازمان و جهت ایجاد هماهنگی و حل مشکلات شهروندان بستان آباد در انجام امورات مهندسان عضو سازمان در شهرستان بستان آباد انجام گرفت مهندس طوماری ضمن تبریک سال جدید اظهار داشت: هدف سازمان همواره ایجاد بسترهای مناسب برای خدمت رسانی هرچه بهتر و بیشتر به مراجعین و اعضای محترم بوده و هست و امیدواریم کلیه مسئولان و همکاران محترم در تمامی بخش ها ما را در انجام هرچه بهتر این ماموریت سازمانی یاری نمایند. وی افزود: انتظار جامعه ی مهندسی از مسئولان محترم استان و کشور همواره این بوده و هست که بسترهای لازم جهت افزایش اشتغال و افزایش سطح زندگی اعضا با تلاش و کوشش نمایندگان محترم و سایر مسئولان استانی محیا گردد. مهندس طوماری ادامه داد: امیدواریم بتوانیم در سال جدید با دایر کردن شعبه نظام مهندسی شهرستان بستان آباد، حل مشکل مهندسین عزیز را عملیاتی نماییم.


 

چایکنار، بلوار استاد شهریار، بعد از پل گلکار، پایین تر از بنیاد شهید و امور ایثارگران

تلفن: 36598300 041 * فاکس: 36598346 041 * پست الکترونيک: info @Azarnezam.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی می باشد.

nagofte nagofte

Designed by Rman Co