پنجشنبه 14 شهريور 1398

گزارش برگزاری جلسه مشترک هم اندیشی و تبادل نظر بین سازمان نظام مهندسی استان با شهردار منطقه 5 تبریز

جلسه هم اندیشی و افزایش تعاملات بین شهرداری منطقه 5 تبریز و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با حضور شهردار و معاون شهرسازی و معماری  این منطقه شهرداری و  تنی چند از مدیران واحدهای خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در محل اتاق جلسات این سازمان برگزار گردید.

جلسه هم اندیشی و افزایش تعاملات بین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و شهرداری منطقه 5  تبریز با هدف حل مسائل و مشکلات فیمابین و نیز ایجاد هماهنگی بیشتر بین شهرداری و سازمان نظام مهندسی و همچنین ارائه خدمات بهینه و مطلوب به شهروندان برگزار گردید.

در این جلسه راهکارهایی در خصوص افزایش کیفیت ساخت و ساز و روش های نوین تسریع امور شهروندان با استفاده از فناوری روز ارایه گردید.

دراین نشست مهندس طوماری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اظهارداشت:  اعضای این سازمان در خصوص رعایت مقررات ملی ساختمان از هیچ تلاشی فروگذار نبوده و هیات مدیره و اعضای سازمان همواره در جهت ایجاد بسترهای لازم برای انجام خدمات هرچه بهتر و بیشتر گامهای مهمی برداشته اند.
در ادامه جلسه شهردار منطقه 5  نیز نظرات خود را در ارتباط با راهکارهای تسریع امور و افزایش کیفیت ساخت و ساز بر ایجاد وحدت رویه بین سازمان و شهرداری تاکید نمودند .

 


 

چایکنار، بلوار استاد شهریار، بعد از پل گلکار، پایین تر از بنیاد شهید و امور ایثارگران

تلفن: 36598300 041 * فاکس: 36598346 041 * پست الکترونيک: info @Azarnezam.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی می باشد.

nagofte nagofte

Designed by Rman Co