يکشنبه 15 مهر 1397

دیدار رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و مدیر عامل شرکت ملی گاز استان

مدیر عامل شرکت ملی گاز استان و  تنی چند از معاونین و مدیران این شرکت در محل ساختمان مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با رئیس این سازمان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان استان ، دکتر سید رضا رهنمای توحیدی مدیرعامل شرکت ملی گاز استان و تنی چند از معاونین و مدیران  این شرکت با حضور در محل دفتر کار مهندس علی طوماری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با ایشان دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار که مدیر واحد گاز استان نیز حضور داشت، مهندس علی طوماری ضمن قدردانی از حضور ایشان و همکاران شرکت گاز استان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد واحد گاز سازمان اظهار داشت: از ابتدای سال 97 تاکنون فقط در شهرستان تبریز بالغ بر 14 هزار پرونده نظارتی لوله کشی گاز تشکیل گردیده که بیش از 7 هزار پرونده جهت اشتراک پذیری به شرکت گاز استان ارسال گردیده است.

مهندس طوماری در ادامه افزود: با توجه به فرارسیدن فصل سرما و احتمال بروز حوادث در این حوزه امیدواریم با مشارکت شرکت گاز استان بتوانیم با فرهنگ سازی لازم درجهت کاهش حوادث گام های اساسی تری برداریم.

در این جلسه مقرر گردید تا با مشارکت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و شرکت ملی گاز استان همایش مشترکی با هدف بررسی و بهینه سازی ایمنی مشترکین گاز در استفاده از وسایل گاز سوز و در راستای کاهش حوادث ناشی از گاز گرفتگی در سطح استان و بازآموزی ناظرین برگزار گردد. همچنین براساس توافق مدیران این دو مجموعه برگزاری برنامه های مشترک دیگری نیز در دستور کار قرار گرفت.

 

 


 

چایکنار، بلوار استاد شهریار، بعد از پل گلکار، پایین تر از بنیاد شهید و امور ایثارگران

تلفن: 36598300 041 * فاکس: 36598346 041 * پست الکترونيک: info @Azarnezam.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی می باشد.

nagofte nagofte

Designed by Rman Co