يکشنبه 12 خرداد 1398

اطلاعیه ثبت نام در سمینار تخصصی"رویکردهای ایده پردازی در نورپردازی نما(چهره دوم بنا در شهر) و بررسی نورپردازی درختان و فضای سبز شهری"

بدینوسیله باطلاع کلیه مهندسان رشته تاسیسات برقی و معماری دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان می رساند سمینار تخصصی " رویکردهای ایده پردازی در نورپردازی نما(چهره دوم بنا در شهر) و بررسی نورپردازی درختان و فضای سبز شهری" با مشارکت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ،  به مدت 4:30 ساعت آموزشی ، روز سه شنبه مورخ 28 خردادماه 1398 از ساعت 15:00 الی 19:30 در محل تالار اجتماعات هتل بین المللی شهریار برگزار خواهد گردید.

علاقه مندان به شرکت در این سمینار می توانند با مراجعه به سامانه تندیس و بخش " اعضای حقیقی / آموزش / ثبت نام در دوره " و یا از طریق مراجعه به نسخه موبایل سامانه نسبت به ثبت نام اقدام نموده و پس از ثبت نام جهت دریافت کارت ورود به سمینار به واحد آموزش سازمان مراجعه نمایند . در صورت نیاز با شماره تلفن 36598237 - واحد آموزش تماس حاصل فرمایید . ضمناً حضور در این سمینار برای مهندسان بصورت رایگان بوده و گواهی شرکت در سمینار صادر خواهد شد.

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان 

چایکنار، بلوار استاد شهریار، بعد از پل گلکار، پایین تر از بنیاد شهید و امور ایثارگران

تلفن: 36598300 041 * فاکس: 36598346 041 * پست الکترونيک: info @Azarnezam.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی می باشد.

nagofte nagofte

Designed by Rman Co